شکل و فرم باسن یکی از عوامل تاثیرگذار بر روی زیبایی اندام خانم ها می باشد. امروزه برای گرد و خوش حالت کردن باسن از روش تزریق به باسن استفاده می کنند. در این روش مقداری چربی به باسن تزریق کرده و از این طریق باعث افزایش جذابیت اندام می شود. در این روش هیچ نیازی به پروتز نبوده و چربی های اضافی ناحیه شکم و پهلو به باسن تزریق می شود و از این طریق باعث کوچک شدن ناحیه شکم و پهلو شده و باسن را نیز زیباتر می کند. در صورتی که تزریق به باسن توسط پزشکی متخصص صورت گیرد، تا مدت های طولانی نتیجه آن ماندگار است.

نحوه تزریق به باسن

در این روش از بخش هایی مانند ران ها، شکم، پهلو و ... مقداری چربی برداشته و سپس آن را صاف و خالص می کنند. برای تزریق چربی به باسن چند برش کوچک به باسن زده و چربی ها را تزریق می کنند. برش ها به صورت سطحی بوده و سریع از بین می رود. در این روش برای راحتی بیمار بسته به شرایط فرد آن را یا به صورت عمومی و یا به صورت موضعی بیهوش می کنند.

تزریق به باسن

مزایای تزریق چربی به باسن

شکل دهی قسمت پایینی باسن
جذاب و خوش فرم شدن باسن
کسب نتیجه طبیعی بالعکس پروتزها
پایین بودن ریسک ابتلا به عفونت
رفع افتادگی باسن به دلیل عدم تحرک و یا کهولت سن
عدمنیاز به بستری شدن
برداشتن چربی های اضافی بدن
ماندگاری بالای تزریق

مراقبت پس از تزریق به باسن

برای این که تزریق چربی به باسن به صورت اصولی انجام شده و پس از آن نتیجه کار ماندگار باشد، علاوه بر استفاده از جراح متخصص، باید به توصیه های پس از جراحی نیز عمل کنید. توجه داشته باشید که پس از عمل نباید بر روی باسن خود نشسته و یا دراز بکشید. زیرا چربی ها به تازگی به باسن تزریق شده و نباید فشار زیادی به آن وارد شود. از بلند کردن اجسام سنگین پس از عمل بپرهیزید.

هزینه تزریق به باسن

تزریق به باسن مراحل مختلفی داشته و این مراحل در افراد متفاوت است. قیمت تزریق چربی به باسن ثابت نبوده و عوامل زیادی باعث تغییر قیمت این عمل می شود. از جمله عوامل تاثیرگذار بر روی قیمت تزریق چربی به باسن می توان به دستمزد متخصص، نوع مواد و ابزار استفاده شده، کیفیت کار و ... اشاره کرد.