شکل و فرم باسن یکی از عوامل تاثیرگذار بر روی زیبایی اندام خانم ها می باشد. امروزه برای گرد و خوش حالت کردن باسن از روش تزریق به باسن استفاده می کنند. در این روش مقداری چربی به باسن تزریق کرده و از این طریق باعث افزایش جذابیت اندام می شود. در این روش هیچ نیازی به پروتز نبوده و چربی های اضافی ناحیه شکم و پهلو به باسن تزریق می شود و از این طریق باعث کوچک شدن ناحیه شکم و پهلو شده و باسن را نیز زیباتر می کند. در صورتی که تزریق به باسن توسط پزشکی متخصص صورت گیرد، تا مدت های طولانی نتیجه آن ماندگار است.

نحوه تزریق به باسن

در این روش از بخش هایی مانند ران ها، شکم، پهلو و ... مقداری چربی برداشته و سپس آن را صاف و خالص می کنند. برای تزریق چربی به باسن چند برش کوچک به باسن زده و چربی ها را تزریق می کنند. برش ها به صورت سطحی بوده و سریع از بین می رود. در این روش برای راحتی بیمار بسته به شرایط فرد آن را یا به صورت عمومی و یا به صورت موضعی بیهوش می کنند.

تزریق به باسن

مزایای تزریق چربی به باسن

شکل دهی قسمت پایینی باسن
جذاب و خوش فرم شدن باسن
کسب نتیجه طبیعی بالعکس پروتزها
پایین بودن ریسک ابتلا به عفونت
رفع افتادگی باسن به دلیل عدم تحرک و یا کهولت سن
عدمنیاز به بستری شدن
برداشتن چربی های اضافی بدن
ماندگاری بالای تزریق

مراقبت پس از تزریق به باسن

برای این که تزریق چربی به باسن به صورت اصولی انجام شده و پس از آن نتیجه کار ماندگار باشد، علاوه بر استفاده از جراح متخصص، باید به توصیه های پس از جراحی نیز عمل کنید. توجه داشته باشید که پس از عمل نباید بر روی باسن خود نشسته و یا دراز بکشید. زیرا چربی ها به تازگی به باسن تزریق شده و نباید فشار زیادی به آن وارد شود. از بلند کردن اجسام سنگین پس از عمل بپرهیزید.

هزینه تزریق به باسن

تزریق به باسن مراحل مختلفی داشته و این مراحل در افراد متفاوت است. قیمت تزریق چربی به باسن ثابت نبوده و عوامل زیادی باعث تغییر قیمت این عمل می شود. از جمله عوامل تاثیرگذار بر روی قیمت تزریق چربی به باسن می توان به دستمزد متخصص، نوع مواد و ابزار استفاده شده، کیفیت کار و ... اشاره کرد.

تزریق باسن و افزایش زیبایی آن

با پیشرفت علم و تکنولوژی در حوزه های مختلف برای افزایش زیبایی پایین تنه نیز متدی با نام تزریق باسن روی کار آمد که در حال حاضر در سراسر دنیا طرفداران خاص خود را داشته و افراد مختلفی نیز متقاضی انجام این متد زیبایی می باشند. تزریق باسن به عنوان یک راهکار برای افزایش سایزاین ناحیه می تواند به شما کمک کند تا درسریع ترین زمان ممکن به اندام دلخواه خود دست یافته و بهترین ها را برای خود رقم بزنید اما باید بدانید انتخاب یک پزشک حرفه ای در این راستا از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشد تا درادامه با مشکلات متعددی مواجه نشوید. برخی افراد به دلایل مختلف دارای باسن هایی تخت و بدحالت می باشند و ازاین شرایط رضایت ندارند. درچنین شرایطی انجام تزریق باسن می تواند به این افراد کمک های شایانی نماید تا بتوانند با افزایش زیبایی و دست یابی به تناسب اندام به اهداف خود دست یباند. دراین مقاله قصد داریم تا به بررسی اجمالی این متد زیبایی پرداخته و اطلاعات بیشتری را دراختیار شما قرار دهیم پس توصیه می کنیم تا انتها ما را همراهی کنید.

تزریق باسن و اثرات مثبت آن

تزریق باسن در واقع تزریق مقداری چربی به ناحیه ی باسن می باشد تا از این طریق بتوان حجم باسن را افزایش داده و به زیبایی این ناحیه از بدن کمک نمود. این روش عوارض کمتری نسبت به پروتز دارد و می توانید با خیالی راحت مراحل مربوط به آن را دنبال نماید. برای انجام این متد زیبایی مراحل مختلفی در نظر گرفته شده است که هر کدام از اهمیت بسیار بالایی برخوردار بود و لازم است هر کدام را با دقت بالایی همراه با یک پزشک حرفه ای طی کنید. اولین مرحله ی انجام تزریق باسن لیپو نام دارد که در واقع به دست آوردن چربی از دیگر نقاط بدن برای تزریق باسن می باشد. از دیگر مراحل این جراحی باید آماده سازی چربی و انتقال چربی به باسن را نام برد که در ادامه به بررسی دقیق تر هر کدام می پردازیم.

تزریق به باسن ، تزریق چربی به باسن

لیپو و اقدامات مربوط به آن

لیپو اولین مرحله از تزریق باسن می باشد که در آن پزشک معالج اقدام به دریافت چربی از دیگر نقاط بدن می نماید تا در ناحیه ی باسن آن را تزریق کند. در این مرحله با استفاده از لوله های مخصوص چربی های اضافی دیگر بخش های بدن تخلیه شده و درمراحل بعد با استفاده از اقداماتی خاص با باسن تزریق می شوند. معمولا پزشکانی که در این زمینه فعالیت دارند این چربی ها را از نواحی مختلفی همچون شکم ، پهلوها و ران دریافت می کنند زیرا در این نواحی تراکم بالاتری را می توان مشاهده نمود. لیپو را لیپوساکشن نیز می نامند که درابتدا از طریق یک مجموعه برش ها چربی های موردنیاز برای تزریق برداشت شده و در انتها همان چربی ها مورد استفاده قرار می گیرند. لوله هایی که در این بخش وارد لایه های چربی بدن می شوند لرزش های مختلفی را در بافت های چربی ایجاد می کنند تا به مرور زمان چربی ها شکسته شوند. در انتها که چربی ها شکسته شدند پزشک از طریق لوله های مخصوص تمامی چربی های جمع آوری شده را درون یک محفظه قرار می دهد.
آماده سازی چربی های جمع آوری شده برای تزریق باسن
دومین مرحله برای تزریق باسن آماده سازی چربی هایی می باشد که در مراحل قبل جمع آوری شده اند. در این مرحله تمامی چربی های جمع آوری شده با استفاده از تکنولوژی های مختلف شستشو داده می شوند تا در ادامه فرد را با مشکلات متعددی مواجه نکنند. این شستشو می تواند از هر جهت شما را مطمئن سازد که چربی های انتقالی به ناحیه ی موردنظر کاملا سالم بوده و می توانند مشکلات شما را برطرف سازند.

انتقال چربی با باسن

مرحله ی آخر برای تزریق باسن انتقال چربی به این ناحیه می باشد که اهمیت بسیار بالایی دارد زیرا تکمیل کننده ی کار بوده و پزشک مربوطه باید در این زمینه دقت عمل بالایی را به خرج دهد. در این مرحله با استفاده از ابزارهای مختلف برش هایی بر روی سطح باسن ایجاد می شوند که این برش ها برای انتقال چربی های جمع آوری شده مورد استفاده قرار می گیرند. به واسطه ی مجراهای ایجاد شده چربی وارد بافت شده و در این ناحیه قرار داده می شود. تزریق باسن مزیت های خاص خود را دارد که هر کدام در جای خود می توانند به شما کمک کنند تا به شکل بهتری به تناسب اندام دست یابید. در ادامه به بیان تمامی مزیت های بارز این متد زیبایی می پردازیم.

مزیت های تزریق باسن

در این بخش قصد داریم تا به بیان مزیت های بارز تزریق باسن بپردازیم تا با اطلاعات بیشتری اقدامات لازم جهت انجام این متد زیبایی را انجام دهید. طی انجام عمل ها جراحی زیبایی بدن واکنش های خاصی را از خود نشان می دهد که درصد این واکنش ها در هرکدام از متدهای درمانی متفاوت می باشد اما جالب است بدانید تزریق باسن دارای درصدی معادل با صفر برای واکنش های بدن حین جراحی می باشد که این مورد در جی خود بی نظیر بوده و می تواند شرایط بهتری را برای شما فراهم کند. نتایجی که به واسطه ی تزریق باسن کسب می کنید بسیار طبیعی تر از دیگر متدهای درمانی بوده و می تواند به بدن شما فرم مناسب تری ببخشد.
این متد می تواند با مکانیزم های خاص خود تمامی افتادگی های مربوط به ناحیه ی باسن شما را برطرف نموده و حجم مناسبی به آن بدهد. از دیگر مزیت های تزریق باسن می توان به سفت شدن بافت ها ، عدم امکان جا به جایی بافت های جدید و شل شدن آن ها ، کم بودن دوران نقاهت وسهولت در امر مراقبت های پس از عمل و از بین بردن شکل نامناسب باسن اشاره نمود که همگی در کنارهم می توانند بهترین ها را برای شما رقم بزنند. افراد مختلفی برای انجام این متد درمانی می توانند کاندید شوند اما لازم است بدانید انجام و یا عدم انجام آن وابسته به نظر پزشک می باشد و باید تمامی مراحل ابتدایی مربوط به آن را با دقت عمل بالایی انجام دهید.