استفاده از گن لیپو ماتیک پس از عمل جراحی لیپوماتیک باعث نقاهت دوران بیماری می شود و کبودی و تورم پس از عمل را کاهش می دهد. استفاده از این گن ها باعث رضایت بیشتری از عمل خواهد شد به همین دلیل توصیه می شود که پس از عمل لیپوماتیک استفاده از این محصول را نادیده نگیرید.
گن لیپوماتیک کمک می کند تا ماهیچه ها سر جای خود بماند و تورم ناشی از جمع شدن مایعات در زیر پوست را تا حد قابل توجهی کاهش می دهد. در هنگام خرید این گن باید به سایز آن توجه کنید و گنی فیت بدن خود را انتخاب کنید. همچنین ظاهر و میزان فشار آن را نیز مورد توجه قرار دهید.

گن طبی لیپوماتیک

گن لیپوماتیک شکم

این گن ها مخصوص شکم بوده و پس از عمل لیپوماتیک شکم به کار برده می شود. البته پس از عمل هایی همچون لیزر لیپو، جراحی ابدومینوپلاستی و لیپوماتیک باسن، کمر و ران نیز می توان از این گن استفاده کرد. گن لیپوماتیک شکم در طرح ها و رنگ های متفاوتی به بازار عرضه می شود و خوش اندامی را به همراه دارد.

گن لیپوماتیک بازو

این نوع گن پس از عمل جراحی لیپوماتیک بازو کاربرد دارد. فشار وارد شده توسط این گن ها به کسب نتیجه بهتر کمک خواهد کرد. برای تهیه گن های استاندارد باید این محصول را از سایت ها و فروشگاه های معتبر خریداری کنید.