در هنگام عمل های زیبایی علاوه بر میزان تخصص جراح، استفاده از ابزارهای مراقبتی پس از عمل نیز تاثیر زیادی بر روی کسب نتیجه مطلوب دارد. سوتین طبی یکی از تاثیرگذارترین ابزار بر روی زیبایی و کسب نتیجه بهتر از عمل جراحی می باشد. سوتین های طبی انواع مختلفی داشته که از جمله آن می توان به سوتین فشرده سازی جراحی، سوتین با تسمه قابل تنظیم، سوتین با قفل جلو، جلیقه های فشرده سازی و باندهای سینه اشاره کرد. سوتین های طبی از جنس های مختلفی تشکیل شده که کیفیت و ظاهر هر کدام با دیگری متفاوت می باشد. برای کسب نتیجه بهتر توصیه می شود که این سوتین ها را از فروشگاه های معتبر خریداری کرده تا آسیبی به اندام شما وارد نشود.

سوتین های طبی

استفاده از سوتین های طبی پس از عمل جراحی باعث می شود که به راحتی و بدون مشکل در جمع و میهمانی ها حضور پیدا کنید. پشت اغلب این سوتین ها از پارچه های الاستیک تهیه شده که با پوشش دهی بیشتر باعث می شود اندام شما فوق العاده به نظر برسد. سوتین های طبی انواع مختلفی داشته و برند آن با یکدیگر متفاوت است. کیفیت این محصول تاثیر زیادی بر روی قیمت آن دارد و با توجه به این که سوتین طبی بعد از عمل های زیبایی مورد استفاده قرار می گیرد، کیفیت آن تاثیر زیادی بر روی کسب نتیجه بهتر عمل دارد. بنابراین توصیه می شود که در هنگام خرید این سوتین ها ابتدا به کیفیت آن و سپس به قیمت توجه کنید و این محصول را از فروشگاه های معتبر خریداری نمایید.

سوتین طبی

مزایای سوتین طبی

این سوتین ها کاملا متناسب با اندام شما طراحی شده و پوشش دهی بسیار مناسبی دارد و با استفاده از آن اندامی بسیار زیبا و جذاب خواهید داشت.
جنس سطح داخلی این سوتین ها از پنبه بوده و هیچ گونه حساسیت پوستی ای ایجاد نخواهد کرد.
استفاده از این سوتین ها پس از عمل به بهبود زخم ها و تقویت قسمت هاس آسیب دیده کمک می کند.
این سوتین ها برای خانم هایی که سینه هایی کوچک دارند بسیار مناسب بوده و باعث افزایش حجم سینه ها می شود.
سوتین های طبی با ثابت نگه داشتن بافت سینه ها به کاهش تورم کمک کرده و روند بهبود را تسریع می بخشد.
این سوتین ها با سفت و ثابت نگه داشتن سینه ها، مانع از باز شدن پانسمان و بخیه ها می شود.

سوتین طبی و مزیت های بارزآن

استفاده از سوتین طبی در حال حاضر درسراسر دنیا به طورگسترده ای رواج یافته است به گونه ای که می توان افراد بسیاری را مشاهده نمود که برای برطرف نمودن مشکلات مختلف خود در ناحیه ی سینه از این سوتین ها استفاده می کنند. سوتین ها انواع مختلفی دارند که هرکدام ویژگی های خاص خود را داشته و می توان با استفاده از مزیت های بی نظیر آن ها بهترین ها را برای خود رقم زد. سوتین طبی در واقع نوعی سوتین تمام گن به شمار می رود که عمدتا برای افزایش میزان سایزسینه ها و فرم دهی مناسب به آن ها طراحی و تولید می گردد. این نوع از سوتین طرفداران خاص خود را داشته و می توان در سطح بازار مدل های مختلفی از آن را یافت. اکثر افرادی که به دلیل بیماری سرطان سنه های خود را از دست داده اند از سوتین طبی استفاده می کنند زیرا در طراحی این مدل از کاپ های خاصی استفاده شده است که می توانند به سینه ها فرم جالبی بدهند. هدف از ارائه ی این محتوا معرفی انواع مختلف سوتین طبی و آشنایی هرچه بیشتر شما با نمونه های مختلف آن می باشد پس تا انتها با ما همراه باشید.

طراحی های صورت گرفته برای سوتین طبی

همان گونه که بیان شد سوتین طبی با قابلیت های بی نظیر خود می تواند به افرادی که در گذشته سابقه ی عمل های جراحی مربوط به سرطان سینه داشته اند کمک های بسیاری نماید تا بتوانند به بدن خود فرم خاصی بدهند. پوشیدن سوتین طبی نسبت به نمونه های دیگر راحت می باشد که این ویژگی به دلیل طراحی های منحصر به فرد آن می باشد. تمامی افرادی که جراحی های سینه را پشت سر گذاشته اند در ناحیه ی سینه های خود زخم هایی دارند که استفاده از سوتین طبی می تواند از ایجاد فشار بر روی این زخم ها جلوگیری کند زیرا برای فنرهای آن نیز طراحی های ویژه ای در نظر گرفته شده است. تمامی ویژگی های بارز مربوط به این سوتین ها می توانند به شما کمک کنند تا به راحتی بتوانید رد عمل خود را پوشانده و شرایط مناسبی را برای خود رقم بزنید.

انواع مختلف سوتین طبی

همان گونه که می دانید سوتین ها انواع مختلفی دارند و سوتین طبی نیز خارج از این قاعده نبوده و شما می توانید مدل های مختلفی از آن را در بازار مشاهده کنید. از مهم ترین مدل های سوتین طبی می توان به تی شرتی ، کامیزول ، جلوباز شو و ورزشی اشاره نمود که تنها نمونه های محدودی از این مجموعه به شمار می روند. برای هر کدام از این مدل ها طراحی های خاصی در نظر گرفته شده است تا بتوانید از مزیت های آن ها به بهترین حالت ممکن بهره مند شده و راحتی بالایی را برای خود به ارمغان آورید.

سوتین طبی مناسب برای جراحی ماموپلاستی

ماموپلاستی از مهم ترین جراحی های زیبایی برای فرم دهی به سینه ها می باشد که در حال حاضر طرفداران بسیاری داشته و افراد مختلفی مراحل مربوط به آن را دنبال می کنند. استفاده از سوتین طبی پس ازانجام این جراحی ضرورت داشته و به شما کمک می کند تا دوران بهبودی خود را به بهترین شکل ممکن سپری کنید. استفاده از این دسته سوتین ها را پس از عمل جراحی بهتر است زیر نظر پزشک جراح خود انجام دهید زیرا پزشک مربوطه می تواند مناسب ترین ان را برای شما انتخاب نموده و در این زمینه به شما کمک کند.
پزشک شما دراین زمینه می تواند با بررسی دقیق سیستم بدنی ، شرایط درمانی و بهبود بهترین تجویز را برای شما انجام دهد بنابراین لازم است پیش از تهیه ی سوتین طبی در این راستا با پزشک خود مشورت های لازم را به عمل آورید. این سوتین ها می توانند از بروز تورم در ناحیه ی جراحی شده جلوگیری کنند و روند بهبود شما سرعت بخشند. تمامی طراحی های صورت گرفته برای سوتین طبی می توانند موجب گردش بهترهوا در ناحیه ی سینه شده و زخم های ایجاد شده بر روی سطح سینه ها را ترمیم نمایند.

سوتین طبی

ضرورت استفاده از سوتین طبی پس از پروتز سینه

در صورتی که نسبت به انجام عمل پروتز سینه اطلاعات خاصی ندارید باید گفت که پروتز در واقع قرار دادن نوعی ماده نرم با بافت های طبیعی در سینه ها می باشد تا از این طریق بتوان حجم سینه را افزایش داده و فرم مناسبی به آن داد. پروتزها را معمولا به دو دایره ای و اشکی انجام می دهند که هر کدام ویژگی های خاص خود را داشته و قبل از انجام باید نسبت به تمامی شرایط موجود برای هر کدام اطلاعات لازم را دریافت کنید. پزشکانی که دراین زمینه فعالیت دارند درابتدای کار یک برش کوچک در ناحیه ی سینه ایجاد می کنند سپس پروتز را به شکل های مختلفی درون بافت سینه قرار می دهند.عمل پروتزسینه نیزهمانند دیگر جراحی ها نیازمند یک مجموعه مراقبت های پس از جراحی می باشد تا بتوانید بهترین نتیجه را دریافت کنید. استفاده از سوتین طبی پس از این جراحی می تواند به شما کمک کند تا دروان بهبود را به بهترین حالت ممکن سپری نموده و تمامی نواقص موجود را برطرف کنید.
این سوتین ها در چنین شرایطی می توانند با استفاده از گن های تعبیه شده درخود ساختار مناسبی را برای سینه های شما ایجاد نموده و مدت درمان شما کاهش دهند زیرا عمدتا بافت سینه پس از جراحی ممکن دچار تورم گردد و استفاده از سوتین طبی می تواند ازاین تورم جلوگیری کند. تمامی مراقبت هایی که به واسطه ی استفاده از سوتین طبی انجام می دهید می توانند اثرات مثبت و قابل توجه ای بر روی فرم سینه های شما داشته باشند بنابراین لازم است دراین زمینه دقت عمل بالایی را به کار گیرید تا در ادامه با مشکلات متعددی مواجه نگردید. سوتین های طبی عمدتا به صورت سوتین طبی فشرده سازی و سوتین های دارای تسمه تنظیم می باشند که هرکدام کاربردهای خاص خود را داشته و می توانند در زمینه ی مراقبت های پس از جراحی به شما کمک های شایانی نمایند.